FURNITURE / Tables / Dinner table 8135447

nr 813 5447

DINNER TABLE

50/ 60-tal, teak, length: 198, width: 85, height: 70, Fastskruvade iläggsskivor, wear, damages.

50/ 60-tal, teak, längd: 198, djup: 85, höjd: 70

Condition: Fastskruvade iläggsskivor , slitage, skador

1500

SEK 4200

Monday Mars 11 2013
at 20:50:20